sobota, 29 września 2012

ANGIELSKI fiszki 1000 najważniejszych słów i zdań (+ CD-ROM Fiszki mp3)


Wydawnictwo: Edgard

Kiedy kilka miesięcy temu zetknęłam się po raz pierwszy z fiszkami, uświadomiłam sobie, że jest to jeden z najlepszych sposobów do nauki. Po pierwsze, dlatego że dzięki nim dużo szybciej uczymy się nowych słów/wyrażeń, po drugie praca z nimi jest przyjemnością, a co za tym idzie - zabawą. Fiszki też sprawiły, że polubiłam uczyć się języków obcych. Dlatego kiedy nadarzyła się okazja, aby sięgnąć ponownie po taki zestaw, tylko tym razem 1000 najważniejszych słów i zdań nie wahałam się ani chwili.

Zestaw składa się z:
-1000 fiszek
-kolorowych przegródek z oznaczeniami ,,do nauki'', ,,umiem'', ,,uczę się''
-programu komputerowego i nagrań mp3

Tym razem skupiamy się na podstawach języka angielskiego, dlatego ten kurs jest idealny dla osób zaczynających przygodę z tym językiem, czy też dla osób, które chcą sobie przypomnieć/powtórzyć to słownictwo. Co dają jeszcze fiszki? Dzięki nim możemy o każdej porze dnia i w dowolnym mmiejscu przyswajać wiedzę, być na bieżąco. Ten zestaw stał się moim ulubionym dzięki dołaczonym do niego nagraniom, które sprawiają że możemy ćwiczyć wymowę - uczyć się poprawnie wymawiać dane wyrazy. Fiszki zostały podzielone na czterdzieści grup tematycznych, aby ułatwić zapamiętywanie słów metodą skojarzeń.

Czy polecam ten zestaw? Oczywiście, że tak! Metoda PRZECZYTAJ>OBRÓĆ>ZAPAMIĘTAJ sprawdziła się znowu w 100% i osoby, które w to jeszcze nie wierzą, niech same się przekonają w skuteczność fiszek po prostu je kupując i ucząc się z nich. Jestem przekonana, że spodoba Wam się taki sposób nauki, który ja osobiście uważam za jeden z najlepszych. Na dodatek ten zestaw - ANGIELSKI fiszki 1000 najważniejszych słów i zdań (+ CD-ROM Fiszki mp3) jest jeszcze lepszy od innych dzięki nagraniom, przegródkom i innym udogodnieniom dla osób, które chcą się uczyć.

Drugie spotkanie z małymi karteczkami uważam za jak najbardziej udane i z pewnością jeszcze nie raz sięgnę po nie, aby nauka była bardziej skuteczna (szybsza, przyjemniejsza, dzięki której zapamiętam wyrazy na długo). Metoda ta na pewno Was nie zawiedzie, a korzyści płynące z nauki będzie już widać po krótkim czasie! Polecam serdecznie i życzę miłej nauki!
Moja ocena 6/6 , 10/10
Więcej o kursie można przeczytać TUTAJ.
Fiszki otrzymałam od wyd. Edgard - serdecznie dziękuję!

22 komentarze:

 1. Chciałabym poćwiczyć sobie trochę hiszpańskiego więc bardzo przydałyby mi się takie fiszki :).

  OdpowiedzUsuń
 2. Jestem zachwycona tymi fiszkami ;)))

  OdpowiedzUsuń
 3. Idealne do powtórki słówek przed zajęciami na uczelni.

  OdpowiedzUsuń
 4. Muszę w końcu spróbować nauki z fiszkami, bo jak na razie jeszcze się z nimi nie zetknęłam.:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Uwielbiam fiszki, ale marzą mi się te z hiszpańskiego :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Uwielbiam język angielski, i w ogóle języki obce, i przeważnie szkolę się sama w swoim zakresie. Jednak takie fiszki to świetna sprawa i chętnie bym z nich skorzystała :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Jeszcze nigdy nie miałam okazji do nauki z fiszkami. Ale chyba wypróbuję :) Fajnie, że są dołączone te nagrania, bo bez sensu nauczyć się pisowni wyrazu a nie wiedzieć jak się poprawnie wymawia :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Chciałabym mieć coś takiego w domu :)

  OdpowiedzUsuń
 9. z chęcią przygarnęłabym tego typu pomoc do nauki :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Fiszki to jeden z moich ulubionych sposobów nauki! Te są akurat świetne (mam wersję do hiszpańskiego) i bardzo dobrze mi się z nimi pracuje ;)

  OdpowiedzUsuń
 11. Szczerze mówiąc kiedy natrafiłam na nie w sklepie moje podejście do nich było raczej sceptyczne, ale skoro polecasz to może warto jednak trochę w nie zainwestować? ;>

  OdpowiedzUsuń
 12. Zdecydowanie przyda mi się do egzaminu.

  OdpowiedzUsuń
 13. Kocham fiszki wszelkiego rodzaju, ale obawiam się, że te są na zbyt niskim poziomie dla mnie.

  OdpowiedzUsuń
 14. Mam już jedne fiszki ale po te z pewnością sięgnę!

  OdpowiedzUsuń
 15. Muszę wypróbować. Zawsze mam problem ze słówkami.

  OdpowiedzUsuń
 16. Ja właśnie czekam na taki zestaw do francuskiego, mam nadzieję dostać go w tym tygodniu. Bardzo bym chciała przypomnieć sobie ten język i mam nadzieję, że ten kurs naprawdę mi w tym pomoże:)

  OdpowiedzUsuń
 17. jak chodziłam do szkoły fiszki były jedną z moich ulubionych metod na wkuwanie słówek. te czasy szczęście już za mną, ale gdy teraz dla siebie siedzę nad szwedzkim to też nich korzystam.

  OdpowiedzUsuń
 18. ja się tylko zastanawiam czy tego typu recenzje gdzie ktos dostaje za darmo do przetestowania od firmy, sa wiarygodne czy to marketing??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To nie jest za darmo do końca. Poza tym gdyby mi się fiszki nie podobały, zauważyłabym w nich coś co by mi nie pasowało - napisałabym. Według mnie nauka dzięki nim jest szybsza, bardziej skuteczna, a fiszki wydawane przez wydawnictwo Edgard są naprawdę dobrze wykonane i naprawdę je polecam.
   Jeśli chcesz opanować podstawy języka angielskiego, bądź sobie je przypomnieć te fiszki są dla Ciebie, jednak gdy już wiesz że podstawy masz w małym paluszku, sięgnij po wyższy poziom. No chyba, ze fiszki Ci nie podchodzą, wtedy wiadomo że nie.

   Usuń
  2. wiem, nie za darmo tylko za recenzje. wlasnie dlatego zastanawiam sie czy nie wplywa to w zaden sposob na koncowa ocene.
   poza tym czytalam juz nie raz relacje roznych osob z blogow, do ktorych pisaly firmy, chcialy podjac wspolprace, ale gdy bloggerka pisala do nich, ze wystawi recenzje subiektywna, wedlug swoich odczuc, niekoniecznie pozytywna, firmy rezygnowaly.
   pozdrawiam

   Usuń
  3. Bo tak niektóre wydawnictwa robią, słyszałam o tym. Mi się jeszcze to nie zdarzyło, np. którąś książkę oceniłam bardzo nisko i nic się nie stało, a osoba od promocji podziękowała za to że byłam szczera w swojej recenzji. Jeśli ktoś ma problem z tym że oceniam książkę nisko, to jego problem. :] Pozdrawiam.

   Usuń

Jeśli chcesz pozostawić po sobie jakiś ślad - proszę przeczytaj post wyżej, żebyś wiedział/a przynajmniej, co komentujesz. =)