środa, 7 grudnia 2011

Ciekawe konkursy książkowe

Dzisiaj z racji tej, że nie przeczytałam książki, wyszukałam dla Was ciekawe konkursy, w których są do wygrania interesujące nagrody (dla moli książkowych przede wszystkim! :)) Konkursy, które wypiszę, organizowane są przez blogerów jak i portale internetowe, wydawnictwa. Zapraszam serdecznie, może akurat coś wygracie? :)

1.Wygraj czytnik e-booków marki Kindle
Zadanie konkursowe polega na zostaniu fanem profilu MemoBook na Facebooku oraz przesłaniu zdjęcia ukazującego świat w kropkach. Konkurs trwa do 12 grudnia!!

2. Wygraj książki - 27 zestawów czeka. 
Zadanie polega na przesłaniu zdjęcia oraz opisu świąt niezwykłych, tych które już minęły, tych które będą albo tych o których marzysz. Konkurs trwa do 15 grudnia! Aby przejść na stronę konkursu KLIKNIJ W POWYŻSZE ZDJĘCIE Z KSIĄŻKAMI!

3.Wygraj 5 książek ,,Zawładnięci'' 
Zadanie konkursowe: Zawładnij redakcyjnym umysłem! Przekonaj ich, że "Zawładnięci" są właśnie dla Ciebie! Tym razem liczy się 100% dobrego HUMORU, czyli odpowiedzi mają nas powalić z krzeseł, cała redakcja ma się turlać ze śmiechu! ;) Wszystkie chwyty dozwolone, wygrywa pięć osób, które przekona redakcję najskuteczniej. Aby wziąć udział, trzeba być zalogowanym na nastek.pl

4. Wygraj 3 książki ,,Koniec wiosny w Lanckoronie''
Zadanie konkursowe polega na odpowiedzeniu na pytanie: w jakim województwie leży Lanckorona? Więcej informacji o konkursie TUTAJ!

5.Wygraj książkę ,,Rio Anaconda'' i 2 książki o Białowieży.
Zadanie konkursowe polega na wypełnieniu formularza.  Aby przejść na stronę konkursu, wystarczy kliknąć w poniższy obrazek:

6. Wygraj trzy książki autorstwa Ralfa Isaua ,,Szkarłatna partytura''
Zadaniem konkursowym jest odpowiedzenie na pytanie, zainteresowane osoby odsyłam do strony o konkursie, WYSTARCZY KLIKNĄĆ W PONIŻSZY OBRAZEK:

7.Zimowe candy u książkoholiczki

Kliknij w powyższy baner. :-)

Zainteresował Was jakiś konkurs? Bo mnie dwa pierwsze oczarowały, a pierwszy byłby wspaniały, gdyby nie to głosowanie. No ale spróbować zawsze można, a maniacy fotografii na pewno się tutaj znajdą. Jeśli macie jakieś konkursy, napiszcie to wstawię je do tej notki (bo nie chce mi się już szukać teraz :D). 
I spodziewajcie się konkursu na moim blogu w weekend, tak jak obiecywałam. :-)

12 komentarzy:

 1. Najbardziej mnie zaintrygował chyba ten pierwszy konkurs :) Nie za nagrodę, ale za wymagania konkursowe.
  To się chyba nazywa pointylizm ;p Albo coś pochrzaniłem.

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie miałam pojęcia, że ostatnio tyle się dzieje ;) Teraz tylko muszę znaleźć chwilę żeby poczytać dokładnie o każdym konkursie i może zrobić jakieś zdjęcia? :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Wow!! Istny konkursowy zawrót głowy. Muszę je sprawdzić:D
  Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Każdy z konkursów kusi :D Pewnie na któryś się zdecyduję :D:D Fajny pomysł na posta!

  OdpowiedzUsuń
 5. Cudne konkursy jejku!! Oby tylko szczęście dopisało. Ja też mogę ci zdradzić po cichu, że weekend także planuje u siebie konkurs na który już teraz cię zapraszam.

  OdpowiedzUsuń
 6. Aż tyle konkursów?;o Zaraz wszystkie przejrzę;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie lubię, kiedy o czymkolwiek decydują głosy internautów - wolę jakieś obiektywne jury :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Dzięki za info, już skorzystałam xD
  Pozdrawiam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
 9. DZiękuję za taki sympatyczny i praktyczny post. Marzy mi się książka "Koniec wiosny w Lanckoronie", więc już wzięłam udział :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Co za szaleństwo konkursowe :).
  Faktycznie dwa pierwsze są bardzo interesujące, tylko, że nie bardzo mam czas poszukiwać kropek, ani pisać świątecznych prac :/... Ech życie...

  OdpowiedzUsuń
 11. Aż z czystej ciekawości sama przeglądnę co niektóre:D

  OdpowiedzUsuń
 12. Konkursy ciekawe nie powiem, ale mnie jeszcze nigdy nie udało się wygrać, więc czuję się trochę zniechęcona :)

  OdpowiedzUsuń

Jeśli chcesz pozostawić po sobie jakiś ślad - proszę przeczytaj post wyżej, żebyś wiedział/a przynajmniej, co komentujesz. =)