niedziela, 22 grudnia 2013

Spóźnione rozwiązanie konkursu i trochę mojego gadania

Hej! Miałam już nie dodawać wyników konkursu na blogu, ale może nie wszyscy zobaczyli, że podałam w komentarzu informację o wynikach na facebooku NP.  Nie mogłam dodać przez ostatnie kilka dni nic na bloga, a z zalogowaniem też miałam problem. W końcu się udało, więc:

Spośród wszystkich zgłoszeń, miałam wylosować jedną osobę i jest nią Rafał z bloga http://ksiazkowo-wg-rafala.blogspot.com/ . Musicie uwierzyć mi na słowo, że wylosowany został jeden z jego numerków. Dziękuję wszystkim za zgłoszenie, już za kilka dni następny konkurs! I gratuluję. :) 

Muszę się też przyznać do tego, że w grudniu nie przeczytałam jeszcze żadnej książki - dlatego nie ma w ogóle recenzji. Przez te wszystkie dni męczyłam i nadal męczę Lalkę (nawet Buszujący w zbożu bardziej mi się podobał... :/). Zaczęłam też Marinę i powinnam ją skończyć w czasie świąt. Właśnie podczas nich mam zamiar przeczytać kilka książek, ale nie wiem czy będę miała dostęp do internetu, żeby dodać jakąś recenzję. 

W razie jakbym miała na blogu się już nie pojawić, to życzę Wam Wesołych i Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia. Oraz przypominam o postach z poprzedniego roku powiązanych ze świętami: Świąteczne filmowo & Muzyka na święta.

Pozdrawiam cieplutko.
Cassiel

13 komentarzy:

 1. Czytałam "Lalkę" - bardzo mi się podobała. :) Za to "Buszującego w zbożu" nie mogłam znieść, ledwo przebrnęłam przez tę książkę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mnie podobała się na początku, a później coraz bardziej nie. Dlatego nie mogę jej doczytać. :D

   Usuń
  2. Trzymam kciuki, żebyś szybko się z nią uporała, bo nie ma nic gorszego niż znęcająca się nad Tobą książka. :D

   Usuń
 2. Gratuluję zwycięzcy, a Tobie życzę Wesołych (i zaczytanych) świąt :)

  OdpowiedzUsuń
 3. moje gratulacje dla zwycięzcy ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Zwycięzcy gratuluję, a tobie życzę pogodnych, radosnych świąt!

  OdpowiedzUsuń
 5. Z "Lalką" będę walczyć w styczniu, i już drżę ze strachu :D.

  OdpowiedzUsuń
 6. Wszystkiego dobrego na Święta :)

  OdpowiedzUsuń
 7. "Lalki" nie zazdroszczę. Pamiętam, że w szkole większości dziewczynom się podobała, a ja nie mogłam zdzierżyć :/

  OdpowiedzUsuń
 8. A mi "Lalka" się podobała, "Buszujący w zbożu" zresztą też :) No ale "Marina" to już prawdziwa przyjemność czytania ;D
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń

Jeśli chcesz pozostawić po sobie jakiś ślad - proszę przeczytaj post wyżej, żebyś wiedział/a przynajmniej, co komentujesz. =)