środa, 1 maja 2013

Kwiecień w skrócie - podsumowanie

Kwiecień to miesiąc średnio udany, ale wpłynęło na to wiele czynników, o których zaraz napiszę. Przeczytałam naprawdę mało, obejrzałam również mało filmów, z seriali tylko kilka odcinków Supernatural i bieżące Pamiętników Wampirów... Po świętach odechciało mi się czytać, a jak próbowałam to nie sprawiało mi to przyjemności i odkładałam książkę już po kilku stronach. Udało mi się tylko z tymi, które wymienię trochę niżej, ale tylko dlatego że najczęściej czytałam je w drodze do domu czy w szkole. Chyba każdemu się zdarza taki okres, a nam tym bardziej :D Poza tym kilka razy nie było mnie w domu, spotkanie blogerów i ze znajomymi więc po powrocie nie miałam chęci do sięgania po lekturę jakąkolwiek. Do tego dochodzi szkoła i sprawy z wymianą - pod koniec maja przyjmuję u siebie w domu dziewczynę z Turcji, więc wtedy przez tydzień nie będzie mnie tu. :) 

Przeczytanych książek: 4
 • do recenzji - 4 (w tym audiobook)
 • z własnej półki - 0
 • e-booki - 0 
Najlepsze książki kwietnia (kolejność przypadkowa): 

15 komentarzy:

 1. Ja i tak Ci gratuluję, bo przeczytałam dwa razy mniej :D W sumie dlatego nie robię podsumowań, czytam w swoim tempie i rozkoszuję się lekturą, a potem dodaję recenzję. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dobre i cztery książki! Fajna sprawa z wymianą, w moich szkołach niestety nie było takich możliwości...

  OdpowiedzUsuń
 3. O, ale masz fajnie z tą dziewczyną z Turcji, poznałam kiedyś ludzi z tego kraju na Last.fm, ale takie znajomości online to zupełnie inna sprawa niż możliwość porozmawiania z kimś w cztery oczy ;)) A z tym małym czytelniczym lenistwem wcale się nie dziwię, rzeczywiście każdy ma czasem takie przestoje ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Słabiutko, Cas, słabiutko. Gagatek ubolewa :* <3

  OdpowiedzUsuń
 5. U mnie także jest słaby wynik spowodowany przez egzaminy. Ale za bardzo tym się nie przejmuję. Maj będzie o wiele lepszy. :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Wszystkie dziewczyny kochają brylanty i mnie się podobało, natomiast Poradnik... dostałam w prezencie i pewnie wkrótce przeczytam. Kwiecień chyba generalnie u większości słabo przebiegał, wiosna wywołała słodkie lenistwo także czytelnicze:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Mi też ten miesiąc słabo wypadł, aczkolwiek przeczytałam trochę więcej od Ciebie. Oby maj był lepszy. ;]

  OdpowiedzUsuń
 8. Też mam gorsze miesiące i czytanie nie sprawia mi przyjemności... to minie ;) A póki co, widzę, że będziesz poznawała turecką kulturę;) Pozdrawiam ciepło.

  OdpowiedzUsuń
 9. Ooo! Ja też przeczytałam 4 książki ;) Cieszę się, że już jest po egzaminach, bo teraz nadrobię zaległości, a jest ich u mnie sporo. Życzę powodzenia ;) Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 10. Moze w tym miesiacu nie przeczytalas Bóg wie ile ksiażek, ale jak widac jestes usprawiedliwona :) Oby ci ta niechec mineła.

  OdpowiedzUsuń
 11. Ja jestem gorszy, w kwietniu na moim koncie pojawiły się tylko 3 książki. :c
  Ale idzie maj, piękny, deszczowy, burzowy maj w którym na pewno więcej poczytam. :3

  Możesz mi jeszcze powiedzieć co to za szatańska muzyka? ;_; Weź, jest okropna...

  OdpowiedzUsuń
 12. Nie martw się u każdego przychodzi taki okres. A aż tak źle nie jest. :)

  OdpowiedzUsuń
 13. 4 to zawsze lepiej niż nic :) Nie łam się :)

  OdpowiedzUsuń
 14. A u mnie kwiecień udał się jak nigdy... Wręcz podejrzanie dobrze.

  OdpowiedzUsuń

Jeśli chcesz pozostawić po sobie jakiś ślad - proszę przeczytaj post wyżej, żebyś wiedział/a przynajmniej, co komentujesz. =)