środa, 6 lutego 2013

Rozwiązanie konkursu!

Jaki dzisiaj mamy dzień? 6 lutego, a więc przede wszystkim premierę książki Gwiazd naszych wina, a co za tym idzie - wyniki konkursu, który trwał przez tydzień. Wystarczyło zgłosić się w komentarzu i podać cytat, który najbardziej przypadł Wam do gustu. Zgłosiło się osób 51 i każdy z Was wziął udział w losowaniu. Mam nadzieję, że dzięki fragmentom trochę Was zaciekawiłam do przeczytania tej niezwykłej powieści. Chciałam zrobić tradycyjne losowanie, ale niestety nie mam czasu, a już jest po 22. Zrobiłam listę i wypisałam Was w takiej kolejności jakiej się zgłaszaliście. A na random.org została wylosowana liczba 38 - a osobą kryjącą się po nią jest... 
Truskawakowaa ! 
Gratuluję =)
Z cytatem: "W każdej ulotce, na każdej stronie internetowej i w ogóle we wszelkich materiałach dotyczących raka wśród efektów ubocznych choroby zawsze wymieniana jest depresja. Lecz tak naprawdę ona nie jest skutkiem ubocznym raka. Depresja jest skutkiem ubocznym umierania."

Zaraz wysyłam do Ciebie e-mail z prośbą o podanie adresu, a książkę wyślę w ciągu tygodnia. Teraz czekam aż przywędruje do mnie z wydawnictwa, a później poleci do Ciebie. Jeszcze raz gratuluję! A innym osobom dziękuję za wzięcie udziału. Ponadto, jeśli nie udało się Wam wygrać u mnie zawsze możecie próbować swoich sił u innych, zapraszam na konkurs do Tris i do Tirindeth (ten trwa do dzisiaj do północy!) - u dziewczyn możecie również wygrać tę powieść! =] Wystarczy kliknąć w banerki:

POZDRAWIAM SERDECZNIE! =]

17 komentarzy:

Jeśli chcesz pozostawić po sobie jakiś ślad - proszę przeczytaj post wyżej, żebyś wiedział/a przynajmniej, co komentujesz. =)